Overbroekje Olifant

Overbroekje Olifant 6 4.9 5 1
Overbroekje Olifant
Olifant overbroekje van Alvababy
Levertijd: Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
€ 10,95
Prijs per stuk
Voorraad: 3
Overbroekje Olifant

Dit overbroekje van Alvababy is verstelbaar in drie verschillende maten. Het past hierdoor van ongeveer 4-15 kg. Het overbroekje heeft flappen aan de binnenkant, zodat je er makkelijk inleggers of prefolds onder kunt stoppen. Ook heeft het overbroekje dubbele lekgootjes voor een optimale pasvorm. 

Het overbroekje past over de meeste voorgevormde luiers en vouwluiers, en is dankzij de flappen ook zeer goed te gebruiken in combinatie met losse boosters en prefolds. 

Materiaal: 100% polyester met TPU

Het overbroekje mag gewassen worden op 60 graden en droogt het beste aan de lijn. Hang het niet in de felle zon te drogen. 



 

Geen gerelateerde blogs

Reviews

4.9
4.9 uit 5 sterren
97%
6 Reviews
100% van onze klanten
raadt dit product aan
5 5 (83%)
4 1 (17%)
3 0 (0%)
2 0 (0%)
1 0 (0%)
Sorteer op
Beoordeling
Nieuwste
Behulpzaamheid
Geverifieerde koper
Leuk overbroekje
4
12 mei 2025
Dit is een van ons favoriete overbroekjes over onze Hu-Da one size voorgevormde luiers. het enige nadeel is dat de elastiek wat stug is en soms een rode vouwen maakt maar ons zoontje lijkt hier geen last van te hebben. Deze is wel mooi, gemakkelijk en houdt goed tegen (ook 's nachts). Andere overbroekjes zijn al versleten bij ons of beginnen te verslijten, behalve 1 andere (die van Buttons en nu 1 jaar verder en gebruiken bijna full-time wasbare luiers behalve op de crèche). Deze gaat nog goed mee. Ik heb me wel laten vertellen dat deze iets sneller verslijten dan bv. Petit Lulu of Elskbar dus kan je de afweging maken of je liever opnieuw koopt na een bepaalde tijd of ineens iets duurder gaat maar wel overbroekjes die misschien 2 jaar of langer meegaan.
Is deze review waardevol? 0
Geverifieerde koper
Heel tevreden!
5
12 nov 2024
Leuk printje. Valt mooi over de huda luier.
Is deze review waardevol? 0
Geverifieerde koper
5
22 feb 2024
Fijne overbroekje met een leuke print. Deze gebruik ik over de nachtluier van Popolini. Aangezien deze voor de 'gewone' luier nog te groot is voor mijn zoontje van 3 maanden.
Is deze review waardevol? 0
Geverifieerde koper
Leuk broekje
5
23 mei 2023
Fijn betaalbaar overbroekje, met leuke print. Ideaal over de voorgevormde bamboe luier van little lamb.
Is deze review waardevol? 0
Geverifieerde koper
5
27 apr 2023
Fijn overbroekje, gebruik hem over de prefold Avo+Cado XL en dit wil prima. Leuke print en een nog leuker prijsje!
Is deze review waardevol? 0
Geverifieerde koper
Prettige luier door fijne pasvorm
5
3 jan 2023
Fijne pasvorm en makkelijk in gebruik. Past over veel luiers. Tot nu toe geen lekkage gehad door de fijne elastieken en extra flapjes.
Is deze review waardevol? 0