Cloth Bums

Big Kids Optrekluier Colours Of The Wind

Big Kids Optrekluier Colours Of The Wind 1 4 5 1
Big Kids Optrekluier Colours Of The Wind
Big Kids optrekluier/oefenbroekje Colours Of The Wind met drukknoopjes
Levertijd: Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
€ 28,95
Prijs per stuk
Voorraad: 1
Big Kids Optrekluier Colours Of The Wind

De Big Kids optrekluier van Cloth Bums is de grote broer van de Gremlin optrekluier. Deze grote luier past vanaf ongeveer 16 tot 35 kg. De luier heeft een vastgenaaide booster van microvezel en daarnaast ook een pocket die gevuld kan worden met andere boosters. De optrekluier is daardoor zeer geschikt als oefenbroekje, wanneer er sprake is van een paar druppels urineverlies. Met extra boosters in de pocketopening is deze optrekluier ook geschikt om meer urine op te nemen.

Tegen de huid zit Athlectic Wicking Jersey wat het vocht snel opneemt en doorgeeft. De luier kan gemakkelijk aan- en uitgetrokken worden als een onderbroek. Ook is er de mogelijkheid om de luier open en dicht te maken met de drukknoopjes aan de zijkant. De dikke elastieken randen op de buik en rug in combinatie met de flexibele vleugels zorgt ervoor dat het broekje gemakkelijk opgetrokken kan worden bij een beweeglijk kind.

De broekjes zijn verstelbaar in drie verschillende maten met behulp van de drukknoopjes aan de voorkant. Het broekje heeft een pocketopening waar je makkelijk inleggers in kan stoppen. De pocket kun je vullen met de trifold van Cloth Bums, maar is natuurlijk ook te combineren met andere boosters en vouwluiers.

De optrekluier heeft een brede sluiting aan de zijkant, waardoor deze ook makkelijk scheef te sluiten is. Dit is ideaal voor kindjes die in verhouding een bollere buik, dan beentjes hebben of andersom. Hierdoor creëer je makkelijk de ideale pasvorm.

Materiaal: 100% polyester (buitenkant TPU en binnenkant Athletic Wicking Jersey)

De optrekluiers mogen op 60 graden gewassen worden. 

Geen gerelateerde blogs

Reviews

4
4 uit 5 sterren
80%
1 Reviews
100% van onze klanten
raadt dit product aan
5 0 (0%)
4 1 (100%)
3 0 (0%)
2 0 (0%)
1 0 (0%)
Sorteer op
Beoordeling
Nieuwste
Behulpzaamheid
Geverifieerde koper
Fijn voor grote kinderen
4
30 sep 2026
Gekocht voor onze zoon van 6 jaar (heeft maat 128) die te diep slaapt en daardoor nooit droog blijft. Samen met een goede booster (trifold en een gewone bamboebooster uit een vroegere luier), blijft het bed 4 van de 5 keer droog. Op dagen waarop hij veel dronk, durft hij al eens doorlekken, maar dat ligt niet aan deze luier. Ik moet dan gewoon meer boosteren, maar dat wordt dan wel een serieus pak. De luier is vlot aan te passen aan het model van he kind. Wij gebruiken hem nu op het op een na laatste knoopje, dus er is nog ruimte mogelijk. De luier droogt snel aan de wasdraad. Nadelen: Bij het wassen moet je de boosters er wel zelf uithalen, deze komen niet altijd spontaan uit de luier (ik doe dat na de initiële spoelcyclus). De rode kleur (zijkant luier) gaf af tijdens de eerste wasbeurten, dus nu zijn mijn boosters en andere luiers wat gekleurd.
Is deze review waardevol? 0