 
  Reviews voor Wasnet Petit Lulu
 SKU     
PETI-WASN-000001
45 Reviews
Sorteer op    
Beoordeling
Nieuwste
Behulpzaamheid
Fijn groot wasnet
  about Wasnet Petit Lulu 
    3 aug 2025
  Wij zochten een wat groter wasnet om onze luier was met een (halve) dag uit te kunnen stellen. Wij doen deze in onze Tummy Tub emmer die we niet gebruiken, past perfect. 
Fijne waszakken 
  about Wasnet Petit Lulu 
    8 jul 2024
  Top! Zo goed als droog uit de wasmachine, past perfect in de IKEA hallbar van 35liter. 
Goed product
  about Wasnet Petit Lulu 
    7 jul 2024
  Fijne waszakjes. Hebben maat S en M gekocht. Maat S is ideaal voor borstcompressen en billendoekjes, maat M voor in de luieremmer (hebben ene van 16L van modern cloth nappies)
about Wasnet Petit Lulu 
    8 jan 2024
  Fijn wasnet, past perfect in Ikea hallbar 35 liter, die ideaal is al luieremmer. Extra wasnet gekocht, zodat ik deze kan afwisselen.
about Wasnet Petit Lulu 
    29 okt 2023
  We hebben vier wasnetten gekocht, twee keer M en twee keer L. De maat L gebruiken we voor de luiers, en maat M voor de wasbare billendoekjes. 
Het zijn prima wasnetten, blijven goed gesloten in de was. 
about Wasnet Petit Lulu 
    27 sep 2023
  Past precies in de Ikea hallbar 35l. Meteen 2 gekocht om af te wisselen als de ander in de was zit. Top!
Prima waszak, kwaliteit redelijk 
  about Wasnet Petit Lulu 
    12 jun 2023
  Wij hebben 4 wasnetten in gebruik, voor 2 emmers. Als er 2 in de was gaan, kunnen we direct de schone om de emmer doen. Bij de eerste keer wassen slijt alleen wel direct het roze stiksel. Dit heeft geen gevolgen voor het gebruik tot op heden, wel hoort dit natuurlijk niet zo makkelijk te slijten. 
Pagina 
  - U lees momenteel pagina 1
- Pagina 2
- Pagina 3
- Pagina 4
- Pagina 5
- Pagina Volgende
Toon  per pagina
  
 
