Nieuw

Dames Incontinentieverband (2 stuks)

Dames Incontinentieverband (2 stuks)
Incontinentieverband wasbaar van Conni
Levertijd: Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
€ 17,90
Prijs per twee stuks
Voorraad: 5
Dames Incontinentieverband (2 stuks)

Het Conni incontinentieverband voor dames is vergelijkbaar met maandverband. Het bestaat uit een huidvriendelijke Stay-Dry laag, een absorberende kern en een waterresistente laag die tegen het ondergoed aan komt. Je zet het verband met een elastisch bandje vast om je ondergoed heen. Het wasbare en herbruikbare incontinentieverband is ook geschikt om te gebruiken tijdens menstruaties. De witte kant komt tegen de huid, de crèmekleurige kant komt tegen het ondergoed. 

Dit setje bevat twee verbandjes met een waterdicht zakje. Je kunt hiermee ook onderweg een verbandje wisselen en het gebruikte verband bewaren in het zakje. Thuis kan deze dan gewoon in de was. Ook het zakje kan meegewassen worden. 

Materiaal: 98% polyester, 2% polyurethaan (met PUL)

Deze inleggers en het zakje mogen op 80 graden gewassen worden, maar 60 graden is in principe voldoende. Drogen in de droger kan ook, op lage temperatuur. Drogen aan de lijn zorgt voor een langere levensduur. 

Dit verband draagt het OEKO-TEX 100 certificaat en bevat geen PVC, latex en formaldehyde.

Geen gerelateerde blogs

Reviews